У Японії заборонять іноземцям володіти бізнесом в сферах IT та телекомунікацій

Іноземним компаніям буде заборонено володіти фірмами певного спрямування, зокрема в телекомунікаційній та інформаційній сферах на території Японії. Про це заявили в уряді Японії, повідомляє Reuters.

Повідомляється, що нові правила вступають в силу з 1 серпня 2019 року. В той же час в уряді Японії не повідомили, яких саме країн та яких компаній торкнеться розширення списку заборон на сферу IT та сферу телекомунікацій. Але відомо, що загалом воно стосуватиметься 20 секторів в телекомунікаційній та інформаційній сферах.

Це рішення співпало у часі з переговорами в Токіо між президентом США Дональдом Трампом та прем‘єр-міністром Сіндзо Абе стосовно торговельних та інших питань. Як йдеться у спільній заяві міністерств фінансів, торгівлі та комунікацій Японії, такі заходи мають на меті запобігання витоку технологій, які є важливими для національної безпеки, а також можливій шкоді для обороноздатності.

Нововведення обмежує іноземне власництво у певних промисловостях, приміром, у сфері літакобудування, ядерній сфері та сфері виробництва зброї. Новий закон, прийнятий в Японії, вимагає від іноземних інвесторів повідомляти уряд цієї країни та проходити перевірки у випадку, якщо вони купують понад 10% акцій зазначених в переліку японських компаній чи отримують долі у інших фірмах.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Японії чиновник подав у відставку через звинувачення у домаганнях до журналістки.

comments powered by Disqus