У Telegram заявили про хакерську атаку на месенджер

Месенджер Telegram зіткнувся з хакерською атакою. Вона могла призвести до проблем з підключенням у користувачів. Про це повідомили на офіційній сторінці месенджера у Twitter.

Невідомі атакували сервери компанії, намагаючись при цьому перевантажити їх. Це відоме як DDoS-атака. У компанії підкреслили, що це не повинно привести до витоку особистих даних користувачів.

Відповідно до даних сайту DownDetector, який відслідковує збої в роботі інтернет-сервісів, помітно, що проблеми з сервісом Telegram виникли в Бразилії і США. Напередодні про такі самі проблеми повідомили в Росії і на Близькому Сході. Згодом у компанії повідомили, що атака минула і збоїв в роботі месенджера стало значно менше.

Як відомо, в Росії месенджер Telegram з минулого року офіційно заблокували після того, як його керівництво відмовилося передати ФСБ ключі шифрування листування користувачів. Але, незважаючи на це, у переважної більшості користувачів Telegram в Росії працює, як і раніше. Так, месенджером користуються і чиновники, і проросійські журналісти, і громадські діячі та держслужбовці.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Telegram стався масштабний збій, який торкнувся і користувачів українських міст.

comments powered by Disqus