GitHub блокує копії скандального додатку, який «роздягає» людей на фото

The Verge

GitHub, веб-сервіс для розробки програмного забезпечення, блокує код додатку DeepNude, який створює глибинні фейки, «роздягаючи» людей на світлинах. Про це повідомляє The Verge.

Хоча творці додатку недавно оголосили про закриття сервісу, у мережі почали поширюватися його копії.

У GitHub заявили, що такі додатки порушують правила щодо «непристойного контенту», і їхні коди було видалено у кількох сховищах, в тому числі керованих творцями додатку-оригіналу. Перша версія додатку була у вільному доступі лише кілька тижнів, після чого розробники заявили, що «суспільство ще не готове» до такого контенту, і додаток можуть використовувати в дискредитуючих цілях.

Водночас розробники DeepNude раніше заявили, що «більше не має сенсу приховувати вихідний код програми» і оприлюднили його на GitHub. Мотивуючи публічне оприлюднення коду, сказали, що схема, за якою працював додаток, може «бути корисною для дослідників і розробників, що працюють в інших областях, таких як мода, кіно і створення візуальних ефектів».

Проте у GitHub, де розмістили код, повідомили, що це порушує правила конфіденційності, тому його видаляють. В той же час журналісти The Verge писали, що деякі копії додатку все ще доступні, в тому числі на GitHub.

У виданні уточнюють: фактично не існує методу, який би повністю зупинив поширення таких додатків, проте заборона GitHub може справді ускладнити поширення такого роду додатків, а алгоритм створення нових додатків буде складніше повторити.

Раніше повідомлялося, що в Інстаграмі не видалятимуть глибинні фейки з Кардаш’ян та Цукербергом.

comments powered by Disqus