Біометричні дані мільйона людей потрапили у відкритий доступ

The Telegraph

Як повідомляє The Verge, інформація, яка включала в себе 27,8 млн записів загальним обсягом 23 гігабайти даних, була виявлена в загальнодоступній базі даних, хоча не зрозуміло, чи отримали будь-які зловмисники доступ до даних, поки вони не були захищені.

BioStar 2 — це система безпеки, яку використовують комерційні організації по всьому світу для контролю доступу до офісних будівель, складів і інших охоронюваних об'єктів в США, Великобританії, Японії, Індії і ОАЕ. Оскільки зламана інформація включала імена користувачів і паролі, це могло дозволити потенційним хакерам створювати або змінювати облікові дані користувачів, надаючи їм доступ до будь-якого будинку, захищеного технологіями Biostar 2.

Надана особиста інформація може використовуватися для шахрайства з ідентифікацією, а дані відбитків пальців (які зберігаються в незашифрованому форматі) можуть використовуватися для отримання доступу до будь-яких інших систем, захищених з використанням тих же біометричних облікових даних. Найбільше турбує той факт, що змінити відбиток пальця після того як він буде скомпрометований неможливо.

Експерти з кібербезпеки, які виявили незахищену базу даних, Ноам Ротем (Noam Rotem) і Рен Локар (Ran Locar) радять всім компаніям, що використовують платформу BioStar 2, змінити паролі для доступу до панелі управління системою.

Як повідомляв «Детектор медіа», у Болгарії хакер викрав з податкової персональні дані понад 5 мільйонів мешканців. Жертвою кіберзлочину став майже кожен дорослий мешканець країни.

 

comments powered by Disqus