Біометричні дані мільйона людей потрапили у відкритий доступ

Біометричні дані мільйона людей потрапили у відкритий доступ

11:37,
16 Серпня 2019
4401

Біометричні дані мільйона людей потрапили у відкритий доступ

11:37,
16 Серпня 2019
4401
Біометричні дані мільйона людей потрапили у відкритий доступ
Біометричні дані мільйона людей потрапили у відкритий доступ
Автори:
Фахівці з кібербезпеки виявили незахищену базу даних понад мільйона користувачів біометричної системи BioStar 2. База містила відбитки пальців, зображення облич, імена, паролі та іншу персональну інформацію.

Як повідомляє The Verge, інформація, яка включала в себе 27,8 млн записів загальним обсягом 23 гігабайти даних, була виявлена в загальнодоступній базі даних, хоча не зрозуміло, чи отримали будь-які зловмисники доступ до даних, поки вони не були захищені.

BioStar 2 — це система безпеки, яку використовують комерційні організації по всьому світу для контролю доступу до офісних будівель, складів і інших охоронюваних об'єктів в США, Великобританії, Японії, Індії і ОАЕ. Оскільки зламана інформація включала імена користувачів і паролі, це могло дозволити потенційним хакерам створювати або змінювати облікові дані користувачів, надаючи їм доступ до будь-якого будинку, захищеного технологіями Biostar 2.

Надана особиста інформація може використовуватися для шахрайства з ідентифікацією, а дані відбитків пальців (які зберігаються в незашифрованому форматі) можуть використовуватися для отримання доступу до будь-яких інших систем, захищених з використанням тих же біометричних облікових даних. Найбільше турбує той факт, що змінити відбиток пальця після того як він буде скомпрометований неможливо.

Експерти з кібербезпеки, які виявили незахищену базу даних, Ноам Ротем (Noam Rotem) і Рен Локар (Ran Locar) радять всім компаніям, що використовують платформу BioStar 2, змінити паролі для доступу до панелі управління системою.

Як повідомляв «Детектор медіа», у Болгарії хакер викрав з податкової персональні дані понад 5 мільйонів мешканців. Жертвою кіберзлочину став майже кожен дорослий мешканець країни.

 

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
The Telegraph
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду