89% користувачів Інтернету бояться кіберзлочинності – опитування

blog.compete.com

Переважна більшість інтернет-користувачів вважає, що до будь-яких даних, які знаходяться в мережі можуть отримати доступ сторонні особи. Це означає, що рівень довіри пересічних користувачів до онлайн-сервісів, на яких зберігається їхня інформація, є дуже низьким.

70,9% респондентів визнають особисту відповідальність за збереження персональної інформації, яку вони пересилають електронною поштою, розміщують у хмаркових сервісах, соцмережах і т.п.

Лише часткову відповідальність за збереження своїх даних готові нести близько 25% опитаних. Ще 4% повністю відмовляються від неї.

Більшість користувачів довіряють свою особисту інформацію лише друзям та знайомим (76,4% та 43,6% відповідно).  27,3% респондентів намагаються не використовувати для обміну персональними даними чужі пристрої, в тому числі робочі комп’ютери.

За результатами опитування, традиційним антивірусним захистом користується 63,6% користувачів. Зовсім не остерігаються вірусів 1,8% опитаних.

Найчастіше у мережу завантажують фотографії та кумедні зображення – так відповіли 80% респондентів. Далі йдуть актуальні новини, музика, відео, робочі документи, софт, навчальні матеріали, посилання на відеоігри. 

comments powered by Disqus