В Україні тестуватимуть 5G: що не так з цією новиною?

Apple-Market.net

Першоджерелом новини, на яку посилаються інші ЗМІ, є видання internetua.com. На сайті опублікували повну інформацію, зазначивши, що йдеться не про повноцінне тестування, а про «демонстрацію можливостей технології мобільного зв'язку п'ятого покоління», тобто створення «5G-демозон на базі магазинів lifecell».

Цю новину опублікувала низка інших видань, упустивши найважливіше — це буде демонстрація, що відбуватиметься лише в флагманських магазинах lifecell. Серед таких видань — «Кореспондент», «Прямий», «Слово і діло», «Главком» та інші.

«Так, ми будемо робити демо-зони. Тобто, це не буде покриття. Тестові майданчики будуть в наших флагманських магазинах в різних містах — Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі і Черкасах. Створені вони для того, щоб продемонструвати переваги нової технології. Можна буде подивитися, виміряти швидкість, краще зрозуміти, як це працює», — розповіли MediaSapiens у пресслужбі lifecell.

У пресслужбі також додали, що навіть для демонстрації потрібні відповідні дозволи, які Нацкомісія з регулювання зв'язку та інформації погодила 29 жовтня.

Оцінити переваги 5G можна буде впродовж пів року — з 1 грудня до 31 травня 2020 року.

Як повідомляв MediaSapiens, у Китаї найбільші мобільні оператори почали надавати послуги зв'язку п'ятого покоління — 5G уже з 31 жовтня цього року.

В Україні 5G може з’явитися вже наступного року — п’ятий президент Петро Порошенко підписав указ про запуск з 2020 року. 

 

comments powered by Disqus