У США вимагають відхилити позов Huawei проти адміністрації Трампа

Reuters

Мін'юст США домагається відхилення позову компанії Huawei, який та подала у березні 2019-го проти адміністрації президента США Дональда Трампа, повідомляє Reuters.

Йдеться про позов, в якому китайська компанія просить визнати неправомірним закон, який забороняє держустановам США застосовувати обладнання Huawei, а також загалом користуватися її послугами. Введення даної заборони США пояснюють тим, що Huawei нібито тісно співпрацює з китайською владою.

Водночас юристи Huawei заявляють, що продукція компанії ніяк не може загрожувати безпеці США. Вони кажуть, що прийняті обмежувальні заходи без рішення суду рівносильні безпідставному переслідуванню компанії та її співробітників з боку влади США.

Адвокати Мін'юсту США в свою чергу просять суд відхилити зазначений позов на підставі того, що «китайський уряд може за допомогою Huawei завдати шкоди американським телекомунікаційним мережам».

У клопотанні підкреслюється, що заборона на застосування обладнання компанії не була переслідуванням її, а стала «логічним кроком», який би не дозволив Китаю зайняти «стратегічно важливий плацдарм у мережах держустанов».

Нагадаємо, Huawei оскаржує у суді внесення компанії в чорний список США.

comments powered by Disqus