У Skype з'являться субтитри, аби полегшити спілкування людей із вадами слуху

blogs.skype.com

Субтитри писатиме штучний інтелект, повідомили в блозі Skype.

Цю функцію в  Skype запроваджують, аби полегшити користування додатками людей із вадами слуху.

Субтитри будуть доступними для користувачів Skype як під час дзвінків одному користувачу, так і в групових розмовах. Їх можна активувати для спілкування з одним конкретним співрозмовником чи для всіх викликів.

Для додавання субтитрів юзеру потрібно натиснути на іконку «+» під час дзвінка. Субтитри автоматично демонструватимуться під час розмови. За бажання юзер зможе вивести їх в бокове вікно. Функція запрацює в версії Skype 8 і пізніших на Android, iOS, Linux, Mac, Windows, а також в додатку Skype для Windows 10.

Для користувачів Office 365 автоматичні субтитри запрацюють з кінця січня. Вони будуть доступні на Windows, Mac і в веб-версії програми.

У PowerPoint субтитри запровадили, щоб, по-перше, підтримати спільноту людей із вадами слуху й надати їй можливість читати, що говорять в режимі реального часу. Крім того, ця функція дозволить перекладати контент презентацій іншою мовою. Юзери програми зможуть налаштувати стиль субтитрів, щоб вони пасували слайдам презентації.

У Microsoft заявили про намір додати до автоматичних субтитрів можливість перекладу на 20 мов. Компанія пообіцяла запровадити цю функцію вже в найближчі тижні.

Нагадаємо, в вересні команда Skype оголосила, що спростить навігацію, відмовшись від додаткових функцій, які дратували користувачів.

comments powered by Disqus