Цукерберг відреагував на заяву співзасновника Facebook про розділення компанії

Ambito

Про це повідомляє TechCrunch. Йдеться про заяву співзасновника Facebook Кріса Хьюза, який запропонував розділити Facebook, Instagram і WhatsApp на незалежні компанії. Він назвав Facebook монополістом і заявив, що вона несе загрозу демократії.

За словами Цукерберга, сімейство додатків Facebook матиме більший ефект від інвестування в технології безпеки, як-от штучний інтелект, щоб виявити ботів, які поширюють контент для впливу на виборців.

“Прочитавши колонку, я подумав, що його пропозиція не допоможе вирішити проблеми. Я думаю, ті, хто піклується про демократію і вибори, раді мати компанію, яка, як ми, може вкладати мільярди доларів у рік в створення найсучасніших інструментів для боротьби з втручанням у вибори”, — зазначив Марк Цукерберг.

Крім цього, генеральний директор Facebook стверджує, що в 2019 році бюджет його компанії на безпеку перевищив весь дохід, отриманий після виходу на біржу в 2012 році.

Як повідомляв “Детектор медіа”, нещодавно однокурсник Марка Цукерберга та співзасновник Facebook Кріс Хьюз написав колонку для New York Times, де закликав уряд США ослабити компанію Facebook, бо у її керівника є “безпрецедентна влада”.

Минулого тижня Марк Цукерберг зустрівся з президентом Франції Еммануелем Макроном, де вони обговорили нові правила регулювання інтернету.

Він підкреслив, що вони з Макроном обоє вважають необхідною більш активну роль уряду у питаннях безпеки, конфіденційності даних, втручання у вибори чи балансу між свободою висловлювання та необхідністю контролю.

Зазначимо, що напередодні виборів у ЄС Facebook відкрила новий центр для боротьби з дезінформацією. 

comments powered by Disqus