Тимчасово окуповані території Донеччини перейшли на російський інтернет — ЗМІ

static.makeuseof.com

Як пише російське CNews, в ОРДЛО з’явився власний магістральний інтернет-оператор «Углетелеком». Про це розповів один з представників бойовиків Віктор Яценко, якого називають «міністром зв'язку ДНР».

За словами Яценка, сумарна пропускна здатність магістральних каналів, прокладених від так званої ДНР до Ростовської області РФ — 230 Гбіт / с. Пропускна здатність каналів між так званою ЛНР і Ростовською областю РФ становить 200 Гбіт/с.

У 2017 році від своєї мережі «Л/ДНР» відключила Україна. До цього контрольовані бойовиками території споживали трафік і з України, і з Росії.

«У роботі інтернету в невизнаних республіках почалися перебої. Місцеві провайдери стали терміново перебудовуватися на роботу з магістральними каналами, прокладеними до Росії», —  пише видання.

Російське медіа нагадує, що раніше Росія також підключила до свого інтернету окупований Крим, проклавши підводний волоконно-оптичний канал загальною пропускною здатністю 8 Тбіт/с.

Нагадуємо,  «Детектор медіа» повідомляв, що російський суд вирішив не саджати до в’язниці 47-річного лікаря, який лайкнув у соцмережі картинку з критикою участі РФ у війні на Донбасі.

comments powered by Disqus