Samsung працює над розробкою технології 6G

ITC

Як пише видання Korea Herald, Samsung сформувала Центр досліджень передових комунікацій під управлінням Samsung Research. Після запуску технології п’ятого покоління у Південній Кореї компанія розширила групу з дослідження телекомунікацій до рівня центру.

Samsung Research, разом із роботою над мережею 6G проводитиме дослідження і розробки в галузі штучного інтелекту і робототехніки.

У квітні 2019 року Південна Корея стала першою країною, яка почала комерційну експлуатацію мобільного зв’язку п’ятого покоління. Стандарт 6G має прийти на зміну 5G. За прогнозами, нове покоління телекомунікаційної мережі запрацює не раніше 2025 року.

Зазначимо, що зараз у більшості розвинених країн світу використовують технологію 4G. Зв’язок за стандартами 5G готують до запуску у 2020 році. США та Китай активно змагаються у першості щодо запровадження технології зв’язку п’ятого покоління.

4G в Україні запустили у 2017 році. Цього року екс-президент Петро Порошенко підписав указ про запуск 5G в Україні з 2020 року.

Згідно з дослідженням, замовленим компанією CTIA, США відстають від Китаю в готовності перейти до мережі 5G.

comments powered by Disqus