Працівники Google протестують по всьому світу через політику компанії щодо сексуальних домагань

nytimes.com

Як пише NYT, у Нью-Йорку на демонстрацію вийшли більше 3 тис осіб. Подібні акції відбуваються у різних куточках світу: від Сінгапуру до Гідерабаду (Індія), Берліна, Цюріха, Лондона і Чикаго.

Страйки почалися після статті New York Times. Видання з’ясувало, що Google виплачував мільйони доларів вихідної допомоги чоловікам, які були звільнені через звинувачення у сексуальних домаганнях. Приміром, розробнику операційної системи Android Енді Рубіну (Andy Rubin), чиї домагання були доведені, Google виплатила $90 млн після звільнення.

Компанія заявила, що випадки таких компенсації — це стара практика. А за останні два роки з таких причин було звільнено 48 людей і жоден з них не отримав вихідної допомоги.

Утім зараз протестувальники вимагають більшої прозорості ведення таких справ. Вони хочуть публікації звіту щодо випадків сексуальних домагань у компанії, як вони вирішувалися та які компенсації були надані при звільненні таких осіб.

Нагадаємо, раніше «Детектор медіа» писав, що цього року газета The New York Times та журнал New Yorker виграли спільну Пулітцерівську премію в номінації «Служіння суспільству» за розслідування про сексуальні домагання у Голлівуді. Завдяки ним звільнити відомого кінопродюсера Гарві Вайнштейна, якого звинувачують в сексуальних домаганнях та зґвалтуваннях десятки жінок.

comments powered by Disqus