Франція оштрафувала Google за політику конфіденційності

itsagadget.com

Комісія пояснює своє рішення тим, що політика конфіденційності, яку Google запровадив у 2012 році, суперечить французькому законодавству. За повідомленням CNIL, Google неповністю повідомляє  про умови використання персональних даних. «Такі дані, отримані компанією через один зі своїх сервісів, надалі без жодних підстав використовуються іншими сервісами, що порушує права користувачів інтернету», - стверджують у французькій комісії.

Окрім штрафу, компанію зобов’язали повідомити про санкції щодо неї на головній сторінці у Франції. Текстове повідомлення має з’явитися не пізніше 11 січня і не зникати з головної сторінки впродовж 48 годин.

Суперечки між Францією та Google тривають із квітня 2013 року. У червні Національна комісія зі свободи інформації офіційно звернулася до компанії з вимогою привести свою політику конфіденційності у відповідність до законодавства країни. В CNIL вважають, що пошуковик повинен запитувати у користувачів окремого дозволу на збір інформації з усіх сторонніх сайтів.

Раніше з подібними звинувачення щодо Google виступали в Німеччині, Нідерландах, Італії, Іспанії та Великобританії.  Компанія неодноразово виплачувала штраф за втручання в установки конфіденційності браузера Apple – Safari. Вимагала дотримання законодавства про конфіденційність також Державна служба із захисту персональних даних України

comments powered by Disqus