Додаток для знайомств Tinder зняв апокаліптичний серіал — Reuters

unsplash.com

Як пише Reuters з посиланням на власні джерела, це перша спроба Tinder створення сценарного відеоконтенту. Зйомки проходили наприкінці серпня у Мехіко.

Серіал матиме «апокаліптичний сюжет», у якому йтиметься про стосунки. Утім він не буде прямо стосуватися додатка Tinder.

Reuters нагадує, що власником компанії Match Group є голівудська легенда Баррі Діллер (Barry Diller), тому дивуватися зйомкам серіалу не варто.

«Така стратегія має залучити користувачів додатка на більш глибокому рівні, навіть коли вони не використовують сервіс. Це повинно допомогти Match утримати своїх клієнтів, кількість яких швидко зростає. Цього року акції компанії зросли більш ніж на 75%, оскільки вона продовжує отримувати нових абонентів», — пише видання. 

Крім того, минулого жовтня Tinder запустив лайф-стайл сайт під назвою Swipe Life. На ньому також публікуються оригінальні статті та відео про стосунки.

Як повідомляв “Детектор медіа”, у РФ Роскомнагляд вніс сервіс знайомств Tinder до реєстру організаторів поширення інформації. Потрапляння до цього реєстру зобов’язує компанію ділитися інформацією про користувачів на вимогу спецслужб, наприклад ФСБ.

Утім сервіс знайомств переконував, що жодних даних російському уряду про користувачів не передавав.

comments powered by Disqus