Facebook судиться з сервісами, які використовують натяки на його назву

00:00,
16 Квітня 2011
1099

Facebook судиться з сервісами, які використовують натяки на його назву

00:00,
16 Квітня 2011
1099
Facebook судиться з сервісами, які використовують натяки на його назву
Якщо ви маєте фейс і бук, не поєднуйте їх у жодному разі!

Онлайн-книгарня «Бамбук», сайт Сергія Руденка «Буквоїд» та інші ресурси, чия назва містить слово book, мають починати збирати гроші на адвокатів. Компанія Facebook позивається до низки сайтів, назва яких, на її думку, нагадує слово «фейсбук». Серед них – соціальна мережа для викладачів Teachbook, гумористичний сайт Lamebook, а нещодавно, як повідомляє Paidcontent, позов отримала компанія FriendFinder Networks, що запустила сайт FacebookOfSex.com.  

 

Окрім використання торгівельної марки в доменному імені (у назві використано два окремих слова – Face Book), юристи Facebook нарікають на те, що цей сайт інтимних знайомств має чимало функцій соціальної мережі. Вони вимагають, аби доменне ім’я було або знищене, або передане в розпорядження позивача (цікаво, навіщо?); те саме вони просять зробити з усіма спорідненими та схожими доменами, зокрема .co.uk, facebooksex.de, facebokofsex.us, fbookofsex.com, facebookfosex.com,  facebookofsexysingles.com, facebook-of-sex.com та багато інших. На додачу до цього, вони сподіваються отримати за кожен із перелічених варіантів 100 тисяч доларів компенсації моральної шкоди, що загалом становить не один мільйон. До позову долучені численні скриншоти порнографічного змісту з сайту FacebookOfSex.com.  

 

До речі, FriendFinder нещодавно сам висловлював претензії до Фейсбука, адже соціальна мережа має функцію під такою самою назвою – friend finder. У Facebook не лише відмовились перейменовувати пошук друзів, але й звернулись до суду з проханням підтвердити, що претензії FriendFinder безпідставні.

 

Страшно подумати, що буде з цим невинним блогом жінки на ім’я Фей, коли мацаки всесвітньої соцмережі дістануться до нього.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду