Twitter здасть британському суду своїх користувачів, які назвали Раяна Ґіґґза

00:00,
26 Травня 2011
1175

Twitter здасть британському суду своїх користувачів, які назвали Раяна Ґіґґза

00:00,
26 Травня 2011
1175
Twitter здасть британському суду своїх користувачів, які назвали Раяна Ґіґґза
Але попередить їх про це. Політика компанії – «не захищати користувачів, а обстоювати їхнє право захищатись власноруч».

Ті, кому британська твітерно-футбольна криза видається дурним жартом і буржуйськими заморочками, незабаром можуть на власній шкурі відчути всю серйозність намірів тамтешнього правосуддя. Компанія Twitter заявила, що готова видати на вимогу британського суду персональні дані багатьох тисяч користувачів сервісу мікроблогів, які, порушуючи судову заборону, розголосили ім’я «футболіста СТВ».

 

Адміністрація сервісу обіцяє попереджати своїх користувачів про те, що передає їхню інформацію представникам закону, даючи таким чином змогу відстоювати свої права, повідомляє The Guardian. «Платформи мають не захищати користувачів, а гарантувати їхнє право захиститись», - прокоментував це керівник європейського представництва Twitter Тоні Венґ. Справді, згідно з дослідженням Electronic Frontier Foundation, твітер докладає більше зусиль, аніж інші соціальні мережі та комунікаційні компанії, намагаючись чинити опір державним органам, що вимагають розголошення користувацької інформації.

 

На минулому тижні юридична компанія Schillings подала позов проти Twitter та користувачів сервісу. У разі, якщо захисники Раяна Ґіґґза зажадають покарання для всіх порушників судової заборони, британські суди матимуть чимало роботи, адже розголошення таємниці «СТВ» у твітері набуло форми флешмобу із десятками, якщо не сотнями, тисяч учасників. Щодо кожного з них суд може звернутись до Twitter, зажадавши видати ім’я, електронну адресу та ІР-адресу особи, що стоїть за обліковим записом.

 

Попри те, що про Ґіґґза знає й пише вся Британія і весь світ, заборона залишається чинною, і вже третя спроба газети The Sun добитись її скасування була марною. Суддя, що наклав заборону, пояснив, що «якщо вважати єдиною метою заборони збереження таємниці, то вона, безперечно, провалилась, одначе заборона також покликана захищати від порушення прав».  Тим часом волелюбні користувачі соціальних мереж мають намір влаштовувати аналогічний флешмоб щодо кожної аналогічної судової заборони.  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
bloncmarketing.co.uk
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду