Access Info Europe розпочала кампанію на підтримку прозорості в законотворчості ЄС

00:00,
28 Липня 2011
1199

Access Info Europe розпочала кампанію на підтримку прозорості в законотворчості ЄС

00:00,
28 Липня 2011
1199
Access Info Europe  розпочала кампанію на підтримку прозорості в законотворчості ЄС
Рада Європейського союзу, що разом з Європейським парламентом є законодавчим органом ЄС, 21 липня 2011 року подала апеляцію стосовно рішення суду загальної юрисдикції ЄС, винесеного на користь неурядової організації  Access Info Europe.  

Нагадаємо, що 22 травня 2011 року рішенням суду загальної юрисдикції у справі Access Info Europe проти Європейського Союзу, Раду ЄС було зобов’язано надати неурядовій організації Access Info Europe інформацію про позицію, якої притримувалася та чи інша держава в процесі прийняття рішення про реформування правил доступу до офіційної документації в ЄС.  Представники Access Info звернулися до суду після того як Рада ЄС відмовилася надати таку інформацію.

 

Великобританія та Греція вже пристали на бік Ради ЄС. Інші країни-члени ЄС також розглядають можливість приєднатися до апеляції.

 

Access Info Europe – організація, що присвятила свою діяльність впровадженню ідей підтримки права на доступ до інформації, наполягаючи на необхідності законодавчого закріплення такого права у європейських державах.

 

Джерело Access Info

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду