Британські ЗМІ отримуватимуть виплати від новинних агрегаторів

00:00,
16 Лютого 2012
1320

Британські ЗМІ отримуватимуть виплати від новинних агрегаторів

00:00,
16 Лютого 2012
1320
Британські ЗМІ отримуватимуть виплати від новинних агрегаторів
Британський суд з питань інтелектуальної власності (The Copyright Tribunal) після трирічного судового процесу визнав законними виплати сайтів-агрегаторів на користь ЗМІ, моніторинг яких вони здійснюють.

Судова справа розпочалася зі звернення корпорації Meltwater, яка представляє інтереси компаній-агрегаторів, проти асоціації The Newspaper Licensing Association (NLA), котра захищала бізнес-зацікавлення видавців газет.

Meltwater подала позов до суду, вважаючи виплати на користь газет несправедливими, відзначає Wired.

Однак суд віддав перевагу аргументам NLA: якщо агрегатори заробляють виключно на чужому контенті, пропонуючи своїм клієнтам заголовки та уривки текстів видань – справедливо, якщо вони платитимуть частину зароблених коштів за використання цього контенту.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Jamieson Kane
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду