У Таджикистані заблоковано Facebook і декілька опозиційних сайтів

00:00,
3 Березня 2012
953

У Таджикистані заблоковано Facebook і декілька опозиційних сайтів

00:00,
3 Березня 2012
953
У Таджикистані заблоковано Facebook і декілька опозиційних сайтів
Інтернет-провайдери Таджикистану закрили у суботу доступ до Facebook, сайту Zvezda.ru, який у п’ятницю опублікував критичний матеріал про президента країни, і декількох інших сайтів.

Наразі у країні не працюють Facebook, Zvezda.ru, а також Tjknews.com, Фергана.ру і Центразия.ру, ці ресурси передрукували у п’ятницю матеріали порталу Zvezda.ru.

Доступ до ресурсів заблоковано трьома таджикськими провайдерами з чотирьох, а також оператором сотового зв’язку Beeline.

«Ми отримали усне розпорядження Служби зв’язку при владі Таджикистану, згідно якого компанії «у зв’язку із необхідністю, яка виникла» повинні закрити доступ до низки сайтів. Було сказано, що письмове розпорядження буде отримане у понеділок», – цитує РІА «Новости» джерело у одній з компаній-провайдерів.

При цьому інформагентству поки що не вдалося отримати офіційний коментар урядової Служби зв’язку, а також офіційні коментарі провайдерів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Buzzingap
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду