В Азербайджані достроково звільнено опозиційного блогера

00:00,
6 Червня 2012
752

В Азербайджані достроково звільнено опозиційного блогера

00:00,
6 Червня 2012
752
В Азербайджані достроково звільнено опозиційного блогера
Верховний суд Азербайджану достроково звільнив опозиційного блогера та політичного активіста Бахтіяра Хаджієва (Bakhtiyar Hajiyev), повідомили в понеділок «Репортери без кордонів» (RSF).

У той же час без спеціального дозволу Хаджієву не дозволено виїжджати за кордон, доки не мине 2-річний термін його ув’язнення.

Бакинський суд формально виніс вирок блогеру у березні минулого року – за ухилення від військової служби.

Справжньою причиною, як відзначає RSF, була критика Хаджієвим урядової політики та його заклики висловлювати протест у соціальних мережах.

Захист кваліфікував судовий процес проти Хаджієва як «упереджений та політично вмотивований», а також попередив про те, що оскаржить вирок у Європейському суді з прав людини.

   

«Мене зарештували за політичною вказівкою, і так само за політичною вказівкою звільнили», – завив блогер, опинившись на свободі.

Також він повідомив що хоче відновити блог, деякий час відпочити дома, а потім побувати за кордоном.

30-річний Бахтіяр Хаджієв – випускник Гарвардського університету, учасник опозиційного руху «Позитивні зміни».

З вимогою звільнити його з-за грат до азербайджанської  влади зверталася, зокрема, Міжнародна партнерська група з Азербайджаном (International Partnership Group for Azerbaijan), до складу якої входить ряд впливових міжнародних неурядових організацій.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Бахтіяр Хаджієв / South Caucasus
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду