У Ізраїлі розпочався страйк співробітників Haaretz

00:00,
4 Жовтня 2012
1015

У Ізраїлі розпочався страйк співробітників Haaretz

00:00,
4 Жовтня 2012
1015
У Ізраїлі розпочався страйк співробітників Haaretz
Співробітники Haaretz – ізраїльської щоденної газети із майже сторічною історією оголосили страйк, висловлюючи протест проти майбутніх масових звільнень.

Haaretz та бізнес-секція The Marker не вийшли друком у четвер, співробітники редакцій також припинили оновлювати сайти обох видань, повідомляє YNet.

Працівники групи видань Haaretz заявили, що протестують проти запланованих масових скорочень у редакції, а також вимагають від менеджменту спільного обговорення плану звільнень.

Перед початком страйку у редакції відбулося голосування, додає The Jerusalem Post: «за» проголосували 125 співробітників, «проти» – 68.

При цьому декілька найбільш відомих журналістів Haaretz відкрито розкритикували ідею страйку. Наслідки страйку можуть принести більше шкоди, аніж користі, вважає політичний кореспондент Барак Ревід (Barak Ravid). У своєму Twitter він назвав страйк у виданні такого рівня «серйозною помилкою», іронічно передбачивши, що наступним кроком може стати «масовий суїцид» редакції.

Відомий оглядач газети Гідео Леві (Gideon Levy) відзначив, що припускає можливість страйку журналістів проти редакційної політики, проте додав: «Ця ситуація дуже, дуже небезпечна. Я рекомендую всім порахувати до десяти, заспокоїтися, і усвідомити: є ситуації, коли нічого не можна змінити, і які можуть стати справді деструктивними».

Видавець Haaretz Амос Шокен (Amos Schocken) зауважив, що вкладав у газету числені кошти – і не має іншого виходу для оптимізації роботи друкованого видання, окрім звільнення частини редакції.

Шокен назвав ситуацію навколо страйку «соромом», додавши: деякі люди ще «не усвідомили того, що ми живемо у діловому світі».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Wikipedia
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду