Сенат США зробив крок до оподаткування онлайн-торгівлі

00:00,
7 Травня 2013
965

Сенат США зробив крок до оподаткування онлайн-торгівлі

00:00,
7 Травня 2013
965
Сенат США зробив крок до оподаткування онлайн-торгівлі
Сенат конгресу США ухвалив у понеділок 69-ма голосами проти 27 законопроект про оподаткування онлайн-торгівлі, однак документ ще розглядатимуть у Палаті представників, повідомляє РІА «Новости».

Законопроектом передбачено введення податку на реалізацію товарів через інтернет, навіть якщо продавець не має «реального» офісу у штаті, де було продано той чи інший товар. Податок для кожного штату різний і коливається від 1% до більше ніж 10% вартості товару.

Серед прихильників законопроекту – влада більшості штатів, а також впливові корпорації, зокрема, світова мережа супермаркетів Walmart. Крім цього, рішення сенату привітала Національна федерація роздрібної торгівлі.

Представники одного з найбільших інтернет-магазинів Amazon також підтримали законопроект: хоча подібний закон і вплине на основні конкурентні переваги магазину, він, разом з тим, дозволить спростити податкову систему, вважає керівництво компанії.

Проти закону висловилися онлайн-продавці, серед яких впливовий інтернет-магазин eBay, а також конгресмени деяких штатів.

Законопроект щодо оподаткування онлайн-торгівлі надійде на розгляд до юридичного комітету Палати представників США. Зараз штати практично не здатні зібрати податок з інтернет-продавців, не представлених на їхній території. Деякі штати, втім, ухвалили закони, згідно з якими покупець повинен сплатити податок з онлайн-покупки при наданні податкової декларації, проте не всі платники податків виконують ці законодавчі вимоги.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Nervora.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду