Барак Обама назвав деякі відомості по викриттю АНБ «викривленими»

00:00,
22 Жовтня 2013
816

Барак Обама назвав деякі відомості по викриттю АНБ «викривленими»

00:00,
22 Жовтня 2013
816
Барак Обама назвав деякі відомості по викриттю АНБ «викривленими»
Про це йдеться у офіційній заяві Білого дому, оприлюдненій після телефонної розмови президентів США та Франції. Глави держав обговорювали ситуацію, що склалася внаслідок оприлюднення газетою Le Monde матеріалів про шпигування американських спецслужб за французами.

Телефонна розмова відбулася у понеділок. Президент Обама сам зателефонував своєму французькому колезі Франсуа Олланду (Francois Hollande), повідомляє USA Today.

Приводом до розмови став скандал, що розгорівся учора, 21 жовтня, внаслідок публікації французьким виданням Le Monde даних, взятих із файлів Сноудена, що Агентство національної безпеки США протягом місяця записало телефонні дзвінки більше ніж 70 млн. французів.

Того ж дня французьке МЗС викликало американського посла  Чарльза Ейч. Рівкіна (Charles H. Rivkin).

Згідно з повідомлення Білого дому, президенти обговорили нещодавні викриття у пресі, «деякі з них перекручують нашу діяльність, а деякі – піднімають логічні для наших друзів та союзників питання, як це все працює».

У розмові Барак Обама запевнив, що США почали ревізію способів, за допомогою яких збирається секретна інформація, «так що ми належним чином збалансовуємо легітимні побоювання щодо безпеки, висловлювані нашими громадянами та союзниками, із питаннями приватності, які висловлюють всі люди».

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Барак Обама. blogs.telegraph.co.uk
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду