У США збираються блокувати сайти, що нелегально поширюють тексти пісень

00:00,
14 Листопада 2013
1123

У США збираються блокувати сайти, що нелегально поширюють тексти пісень

00:00,
14 Листопада 2013
1123
У США збираються блокувати сайти, що нелегально поширюють тексти пісень
Національна асоціація музичних видавців США (NMPA) розпочала війну із онлайн-ресурами, що нелегально публікують тексти пісень.

У чорному списку Асоціації – 50 сайтів, що розміщують «неліцензовані тексти пісень». Їм уже надіслали повідомлення про блокування.

Погроза стосується тих ресурсів, що отримують прибутки від реклами, проте не виплачують винагороду авторам текстів. Кампанія не зачепить фан-сайти.

«Це не кампанія проти персональних блогів, фан-сайтів чи інших вебсайтів, що публікують тексти легально. NMPA переслідує 50 ресурсів, що дають яскравий приклад незаконної діяльності, яка значною мірою зачіпає можливість авторів текстів заробляти на життя», - заявив президент NMPA Девід Ізраеліт (David Israelite).

Складати перелік сайтів Асоціації допоміг автор пісень та дослідник Університету Джорджії  Девід Лоуері (David Lowery).

За даними NMPA, щодня у пошуковику Google задаю 5 млн. запитів на lyrics («тексти пісень»). А 50% усіх світових ресурсів використовують тексти нелегально.

Упевненість у своїй правоті в Асоціації підкріплюють звітом про успішне завершення справ проти таких ресурсів як LiveUniverse та LyricWiki, що закінчилося присудом виплати у понад  $7 млн.


Національна асоціація музичних видавців США існує з 1917 року і об’єднує музичних видавців та авторів пісень.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
commons.wikimedia.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду