Bloomberg скорочує культурну та спортивну редакції і зосереджується на бізнесі

00:00,
20 Листопада 2013
1058

Bloomberg скорочує культурну та спортивну редакції і зосереджується на бізнесі

00:00,
20 Листопада 2013
1058
Bloomberg скорочує культурну та спортивну редакції і зосереджується на бізнесі
У Bloomberg News розпочали скорочення працівників редакцій, що, на думку керівництва, не сприяють росту видання. Серед тих, хто покинув компанію, і опальний журналіст із Гонконгу, повідомляє New York Times.

Як писав раніше MediaSapiens, Майкла Форсайта (Michael Forsythe) було відсторонено від роботи за його заяви про самоцензуру видання. Журналіст працював над статтею про бізнес-зв’язки компартійної верхівки Китаю, котра згодом була відкладена. Це і породило припущення про тиск на Bloomberg News збоку китайської влади, хоча у виданні такі чутки заперечують.

Лист головреда Bloomberg News Метью Уїнклера (Matthew Winkler), який працівники отримали у понеділок, повідомляв про скорочення кількох відділів зокрема культури і спорту та розширення роботи  бренду Muse. Відтепер Bloomberg News припиняє висвітлювати спортивні матчі, натомість зосереджуючись на статтях про спорт на перетині із бізнесом.

У планах видання – розширити роботу над темами, що пов’язані зі зростаючими ринками. У Bloomberg також централізують роботу відділу розслідувань, який тепер розміститься у Вашингтоні.

Під скорочення потраплять близько 40 працівників, що становить менше ніж 2% від загальної кількості працівників ресурсу (загалом їх 2 тис.).

Варто додати, що минулого місяця у Reuters під скорочення потрапили близько 5% працівників команди, що нараховує 3 тис. журналістів, це близько 150 осіб.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
redalertpolitics.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду