Під час масових протестів у Таїланді мітингувальники атакували журналістів

00:00,
29 Листопада 2013
1047

Під час масових протестів у Таїланді мітингувальники атакували журналістів

00:00,
29 Листопада 2013
1047
Під час масових протестів у Таїланді мітингувальники атакували журналістів
Під гарячу руку протестувальників, які підозрюють ЗМІ у проурядовій позиції, потрапили пересувні телестанції та німецький журналіст. «Репортери без кордонів» засуджують такі дії учасників масових демонстрацій. 

24 листопада протестувальники оточили у Бангкоку ПТС (пересувні телевізійні станції) державних телеканалів Channel 3 та Channel 7.

Нападу зазнав також  незалежний німецький журналіст Нік Ностітц (Nick Nostitz). На заклик одного з провідників опозиції-«червоносорочечників» натовп кинувся переслідувати його як урядового лакузу. Ностіц отримав легке поранення і йому ледь  вдалося врятуватися з допомогою поліції. Клуб закордонних кореспондентів у Таїланді негайно засудив напад і закликав поважати права усіх іноземних і тайських репортерів.

Тайська аудіовізуальна асоціація журналістів та Асоціація тайських журналістів оприлюднили прес-реліз, в якому нагадали національній пресі про важливість об'єктивного висвітлення подій. Однак вони заперечили висунуті проти ЗМІ звинувачення в упередженості й необ’єктивності. Закликавши продовжити мирні акції протесту, медіаасоціації звернулися до організаторів руху не спрямовувати марші до місцевих телеканалів.

«Репортери без кордонів» засудили акції учасників масових демонстрацій проти журналістів на вулицях Бангкока. Медіаорганізація вважає неприпустимим, щоб репортери зазнавали  фізичних атак у відповідь за нібито проурядове висвітлення подій. Це «серйозно підриває легітимність руху», - наголошують «Репортери».

З минулої неділі, за повідомленням світових медіа, Таїланд, що є одним із центрів світового туризму, охоплений масовим рухом протесту. Опозиція вимагає відставки уряду на чолі з прем’єр-міністром Інглак Чінават. Її оголошено маріонеткою брата Таксина Чінавата - колишнього очільника уряду, скинутого внаслідок військового перевороту 2006 року і засудженого у Таїланді до 2-річного ув’язнення за економічні злочини. Опозиціонери обрали тактику уникнення діалогу з владою та захоплення урядових будівель.

Сьогодні протестувальники проникли на територію штаб-квартири  міністерства оборони у Бангкоку. В інтерв’ю BBC чинний прем’єр-міністр у зв’язку з напруженою обстановкою в країні виключила можливість проведення  дострокових виборів. Водночас вона пообіцяла, що не санкціонуватиме застосування сили проти протестувальників, які захоплюють міністерства.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
main.omanobserver.om
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду