Міжнародна федерація журналістів закликає журналістів у Таїланді одягнути бронежилети

Міжнародна федерація журналістів закликає журналістів у Таїланді одягнути бронежилети

00:00,
17 Січня 2014
1099

Міжнародна федерація журналістів закликає журналістів у Таїланді одягнути бронежилети

00:00,
17 Січня 2014
1099
Міжнародна федерація журналістів закликає журналістів у Таїланді одягнути бронежилети
Міжнародна федерація журналістів закликає журналістів у Таїланді одягнути бронежилети
Міжнародна федерація журналістів закликала репортерів, які висвітлюють антиурядові протести у тайській столиці, «захистити свою безпеку та постійно зберігати пильність», а владу – підтримати їхню безпеку.

«Загроза насильства у Бангкоку зростає. Ми настійливо закликаємо репортерів постійно дбати  про свою безпеку і зробити усе необхідне, щоб захистити себе, заявив президент МФЖ Джим Бумела (Jim Boumelha). – Жоден матеріал не вартий втраченого життя».

«Ми повторюємо свою вимогу  тайському   урядові, щоб він  дозволив професійним журналістам, які висвітлюють події у Бангкоку і всюди у Таїланді, отримати ліцензії на володіння бронежилетами»,  наголосив очільник наймасовішої ґлобальної професійної організації.

              

Раніше МФЖ надіслала листа прем’єр-міністру Таїланда Їнглак Чинават  Сінаватрі. У ньому організація висловила тривогу безпекою репортерів у Таїланді, де триває політична криза. Медіа-організація закликала тайську владу запровадити систему швидкого стеження (a fast-track system), щоб журналісти, які висвітлюють драматичні події у тайській столиці, могли на законній підставі захистити себе бронежилетами.

МФЖ   оприлюднила  практичні поради та інформацію для репортерів у Таїланді. 

Цього тижня, як інформувала медіа-організація, під час зйомок біля столичного поліцейського відділку правоохоронці брутально  поводилися із закордонним репортером, погрожуючи йому. Торік  у грудні під час зіткнень у Бангкоку репортер отримав поранення гумовою кулею.     

Політична криза у Таїланді, що вибухнула  минулого року, виявилася затяжною. Сьогодні у ході нового раунду антиурядових виступів, який розпочався  цього тижня, столицю  потрясли два   вибухи, повідомила  з Бангкоку CNN. Госпіталізували близько 30 поранених людей.

Мирні марші протесту зі спорадичними проявами насильства у Бангкоку тривають. Демонстранти вимагають відставки прем’єр-міністра Їнглак Чинават, яку опозиція  вважає маріонеткою свого брата. 2006 року внаслідок військового перевороту його скинули з посади голови уряду. У зв’язку з цим він покинув Таїланд.

Щоб покласти край політичній кризі в країні, минулого місяця прем’єр-міністр розпустила парламент і призначила  на початок лютого нові вибори. Однак це не вдовольнило опозицію, що  вимагає її негайної відставки та передачі влади «народній раді», яка б стежила за електоральними та політичними змінами в країні.

У грудні минулого року, нагадує CNN, під час масового антиурядового руху у Таїланд загинуло 8 демонстрантів і понад 450 були поранені.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
en.wikipedia.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду