Павло Шеремета розпорядився відкрити доступ до інформації про держзакупівлі

00:00,
6 Березня 2014
3658

Павло Шеремета розпорядився відкрити доступ до інформації про держзакупівлі

00:00,
6 Березня 2014
3658
Павло Шеремета розпорядився відкрити доступ до інформації про держзакупівлі
Міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета віддав розпорядження повністю відкрити портал закупівель www.tender.me.gov.ua.

Серед основних цілей Міністерства на сьогоднішній день є прозорість і некорумпованість державних закупівель. Для цього протягом наступних п'яти днів будуть обговорені три законопроекти. А також з понеділка, 3 березня, повністю відкритий портал закупівель www.tender.me.gov.ua. Про це заявив Павло Шеремета на прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі.

Раніше доступ до такої інформації був суттєво обмежений.

Так, 4 липня 2012 року Верховна Рада голосами 241 депутата з правлячої більшості прийняла законопроект № 9634 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель», який передбачав виведення з-під дії тендерних процедур значної частини державних закупівель і, відповідно, неоприлюднення інформації про них.

Ще раніше Верховна Рада вже зробила крок до втаємничення державних закупівель. 17 травня 2011 року було ухвалено закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель», який звузив підстави для оприлюднення тендерної документації і, відповідно, ускладнив до неї доступ громадськості (законопроект № 7532).

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
uacrisis.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду