CPJ створив мапу глобальної реакції на теракт проти Charie Hebdo

CPJ створив мапу глобальної реакції на теракт проти Charie Hebdo

12:13,
28 Січня 2015
1926

CPJ створив мапу глобальної реакції на теракт проти Charie Hebdo

12:13,
28 Січня 2015
1926
CPJ створив мапу глобальної реакції на теракт проти Charie Hebdo
CPJ створив мапу глобальної реакції на теракт проти Charie Hebdo
Автори:
Нью-йоркський Комітет захисту журналістів (CPJ) опублікував карту, що відображає реакцію світової преси на теракт проти французького сатиричного тижневика Charie Hebdo.

Про це повідомляється на сайті організації.

Карта відтворює вплив атаки ісламістів на редакцію Сharlie Hebdo 7 січня у Парижі на стан свободи медіа.

СPJ зазначає, що теракт мав суперечливий характер на державному рівні, а також, що викликав значний резонанс у світі.

Щонайменше 40 лідерів приєдналися 11 січня до маршу єдності у Парижі, в якому взяли участь понад мільйон осіб, нагадує організація.

Натомість інші лідери викривали публікацію в Charlie Hebdo малюнків з карикатурним зображенням політиків, бізнесменів та релігійних постатей, серед яких – пророк Мухаммед. Були оприлюднені заборони публікувати їхні зображення.

Влада декількох країн розповсюдила серію заборон передруковувати карикатури з французького тижневика.

Комітет захисту журналістів відзначає, що китайський уряд витлумачив теракт у Парижі як приклад небезпек свободі слова. Агентство Сіньхуа стверджувало, що у світі  було би менше трагедій, якби  свободу слова обмежили.

В Афганістані, Пакистані, на Близькому Сході в деяких  країнах Африки, пише СРJ, натовпи протестували проти  публікації французьким виданням карикатур на  пророка Мухаммеда. 

У Пакистані під час зіткнень між поліцією та протестувальниками на мітингу проти Charlie Hebdo у Карачі зазнав вогнепального поранення фоторепортер Agence France-Presse Асіф Хассан (Asif Hassan).

Видання в Індії, Південній Африці та Кенії вибачилися за те, що передрукували карикатури з Charlie  Hebdo.

У Німеччині в офіси таблоїда Hamburger Morgenpost на знак протесту проти передруку декількох карикатур прихильники терористів  у день  проведення у Парижі маршу єдності кинули вибухові пристрої.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Карта реакції на теракт проти Сharlie Hebdo
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду