Продюсери узялися за жорстку боротьбу з піратством

00:00,
30 Листопада 2010
263

Продюсери узялися за жорстку боротьбу з піратством

00:00,
30 Листопада 2010
263
Продюсери узялися за жорстку боротьбу з піратством
Асоціація теле- і кінопродюсерів вимагає від керівників найбільших ресурсів Рунета (Mail.Ru, Google, «ВКонтакте», «Яндекс», «Рамблер») самостійно видалити увесь незаконний контент зі своїх серверів до кінця 2010 року. Про це повідомляє РІА «Новости».

 

У рамках круглого столу  «Вору.нет!», що пройшов у Державній думі РФ 26 листопада, Асоціація, до якої входить 24 компанії, попередила мережевих функціонерів, що якщо піратський контент не буде видалений в строк, правовласники готові звернутися до правоохоронних органів без попереднього повідомлення адміністрації сайтів.

 

Заяву підписали генеральний директор «Амедиа» Олександр Акопов, генеральный продюсер телекомпанії «Останкино» Олексій Піманов, головний продюсер «Таббак Продакшн» Тимур Бекмамбетов та інші.

 

Раніше Асоціація теле- і кінопродюсерів склала два списки інтернет-ресурсів, до одного з яких потрапили сайти, що розміщують виключно легальний контент (Ivi.ru, Omlet.ru, Tvigle.ru, Zoomby.ru і портали телеканалів), а також чорний список, у якому опинилися соціальна мережа «ВКонтакте», найбільший відеохостинг YouTube (власність Google), відеосервіси компаній Mail.Ru і «Яндекс».

Усього в чорному списку налічується близько 300 ресурсів, тоді як легальних медіахостингів виявилося лише 17.

 

Чи готові українські користувачі платити за використовуваний контент?

 

У жовтні 2010 року керівники найбільших інтернет-проектів підписали звернення до виробників медіаконтенту і правовласників, в якому висловили бажання співробітничати з ними, щоб не доводити справу до судових розглядів. Частина правовласників після цього пішла на мирову з порушниками. Так, наприклад, найпопулярніший російський сайт «ВКонтакте» уклав ряд партнерських угод, в рамках яких правовласники можуть самостійно вилучати з соціальної мережі матеріали, що порушують їх права.

 

Еx.ua і demonoid.com звинувачують, але нічим не загрожують

 

При цьому інша частина правовласників незгодна з цією політикою. Так, наприклад, гендиректор «Гала Рекордз» Олександр Блінов заявив, що сервіс не може бути частково легальним, а частково піратським. На його думку, адміністрація «ВКонтакте» повинна взяти відповідальність щодо видалення піратського контенту на себе.

 

Восени 2010 року мережа «ВКонтакте» була в судовому порядку звільнена від відповідальності за призначений для користувача контент.

 

Медіаграмотність за матеріалами Trust.ua

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
2019 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду