Російська соціальна телереклама лякає любителів нелегального контенту тюрмою

00:00,
22 Лютого 2011
828

Російська соціальна телереклама лякає любителів нелегального контенту тюрмою

00:00,
22 Лютого 2011
828
Російська соціальна телереклама лякає любителів нелегального контенту тюрмою
Російський MTV транслює жіночу й чоловічу версії реклами.

На російському телеканалі MTV почалась ротація двох рекламних роликів під загальною назвою «Нелегальне відео», що інформують користувачів інтернету про можливі прикрі наслідки скачування піратського контенту, повідомляє sostav.ru. Замовник цієї соціальної кампанії невідомий, хоча на каналі зазначають, що це не їхній проект.

 

Згідно із статтею 146 Кримінального кодексу Російської Федерації, скачування, зберігання та розповсюдження нелегального відео в інтернеті переслідується законом і карається позбавленням волі до двох років. Про це йдеться в ролику, головним героєм якого є молодий чоловік, що переповідає сюжет фільму бритоголовим співкамерникам:

 

У другому ролику жіночий хор співає пісню «Ох, зачем же я качала?» під плакатом із гаслом «На волю – з чистим сумлінням».

 

Дивіться відео тут

 

Росія – дев’ята у переліку піратських країн. Російська соціальна мережа «ВКонтакте» є одним із найбільших піратських ресурсів світу.

 «Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду