Ганапольський йде з «Радио Вести» - ЗМІ повідомляють про його перехід на «Радіо Ера»

Про це повідомляє «РБК Україна».

«Я хочу повідомити новину – для когось сумну, для когось радісну: Матвій Ганапольський залишає "Радио Вести". І сьогодні мій останній…день роботи в ефірі цієї чудової радіостанції», - заявив він.

«Звісно, ви запитаєте мене про причини звільнення. Аби не було недомовок, поясню. Я приїхав до Києва, щоб разом з колегами організувати щось нове, і щоб це нове стало першим. Я разом з моїми дорогими колегами своє завдання виконав - "Радио Вести" стало першою розмовної радіостанцією України», - сказав Матвій Ганапольський.

Ведучий зізнався, що приїхав з Росії до України з певною метою.

«У моєму приїзді в Україну був важливий момент - мій азарт, мені хотілося бути не тільки свідком, а й учасником грандіозних змін у житті моєї батьківщини України. Можна сказати, що мої цілі досягнуті. Радіо сміливо йде вперед, не сумніваюся, що і країна теж. Я про це говорив протягом всіх двох років, під час яких я працював на "Радио Вести", і всіляко це підкреслював. У цьому я абсолютний позитивіст, і ви це знаєте», - зізнався він.

Матвій Ганапольський сказав, що вирішив зробити паузу і повернутися з новим цікавим проектом.

«У цій ситуації мені залишається змагатися тільки з самим собою, до чого я не звик. Тому потрібно зробити паузу, а потім братися за новий проект і знову вириватися вперед. Рішення прийняте», - сказав ведучий.

Він також подякував колегам і радіослухачам. При цьому підкреслив, що закликав слухачів «бути не населенням, а громадянами». За його словами, сприяти перетворенню населення на громадян є «найбільшим завданням радіо».

Матвій Ганапольський сказав, що естафету ранкового ефіру на «Радио Вести» переймають його колеги, а він сам повернеться з новим проектом.

«Що стосується мене, то я візьму паузу місяці на три, а потім ми обов'язково зустрінемося в якомусь новому радіопроекті, це я вам обіцяю. Про це ви обов’язково дізнаєтесь з реклами», - додав радіоведучий.

Він також повідомив, що буде продовжувати співпрацювати з телеканалом NewsOne.

Водночас видання «Новое время» повідомляє з посиланням на свої джерела, що Матвій Ганапольський буде працювати на «Радіо Ера».

«До Радіо Ера планує приєднатися…відомий російський ведучий Матвій Ганапольський, стверджує джерело НВ. Все це дивно тим, що "Радіо Ера", яке не відрізнялося раніше великим бюджетом, тепер має гроші, щоб дозволити собі досить високі зарплати Ганапольського і медіаменеджерів з Росії. Так місячна зарплата Ганапольського перевищує $10 тис. Озвучуються версії, що гроші в "Еру" могли прийти від союзників біглого президента Віктора Януковича, що знаходяться в Росії, - Сергія Арбузова або Олександра Клименка. Обидва завжди були небайдужі до медійної активності, а з Клименком пов'язують медіахолдинг "Вести", у якого "Ера" тепер запозичує кадри», - пише «Новое время».

У розмові з видання Матвій Ганапольський не підтвердив, але і не спростував плани приєднатися до «Радіо Ера». «Далі буде якийсь новий проект, деталі поки невідомі. Зараз піду у відпустку, займуся сімейними справами, а потім - без проекту не залишуся. Зараз веду програму "Ехо України" на телеканалі NewsOne. Після цього обов'язково щось зробимо і на радіо», - сказав він.

comments powered by Disqus