Французький розробник створив додаток, що блокує рекламу на радіо

Reddit

Як пише видання Vіce, алгоритм визначає аудіорекламу за допомогою технології, яку застосовує Shazam. Він використовує систему розпізнавання мови та машинне навчання. 

Алесандр Стореллі (Alexandre Storelli) розробляв програму три роки, але вона досі потребує поліпшення. Наприклад, AdBlock Radio може помилково заблокувати реп і хіп-хоп, ідентифікуючи їх як рекламу. Крім того, в алгоритмі є проблеми з розпізнаванням нативних рекламних повідомлень.

«Реклама експлуатує людські слабкості. Оголошення нечесно спокушають людей, крадуть час і обіцяють вищий соціальний статус. Блокування реклами стане для багатьох полегшенням», – зазначає Стореллі.

Розробник виклав код AdBlock Radio у вільний доступ з детальними інструкціями для користувачів, як інтегрувати його в пристрої.

Як зазначає Стореллі, Adblock Radio може вміститись у розумні динаміки, мобільні додатки, розширення браузера та навіть сучасні звукові системи автомобілів (Apple Car Play, Android Auto, Mirrorlink).

Розробник працює над тим, щоб додаток міг підтримувати більшу кількість радіостанцій. Наразі в офіційному списку їх 79 із 13 країн світу. України в переліку немає.

«Ваша улюблена станція відсутня у цьому списку? Будь ласка, напишіть мені, щоб ви могли зробити свій внесок у доступність», — закликає розробник додатку. 

Як повідомляв «Детектор медіа», цього року у Британії вперше заборонили рекламу через гендерні стереотипи.

 

comments powered by Disqus