Реклама, безпека, соцмережі: названі найголовніші тренди інтернету 2019 року

Реклама, безпека, соцмережі: названі найголовніші тренди інтернету 2019 року

17:23,
12 Червня 2019
3533

Реклама, безпека, соцмережі: названі найголовніші тренди інтернету 2019 року

17:23,
12 Червня 2019
3533
Реклама, безпека, соцмережі: названі найголовніші тренди інтернету 2019 року
Реклама, безпека, соцмережі: названі найголовніші тренди інтернету 2019 року
Автори:
Звіт, який описує найважливіші тенденції в інтернеті, займає 333 сторінки. Його було презентовано на профільній конференції Code 2019.

Мері Мікер, американська венчурна капіталістка та екс-аналітикиня Wall Street, зараз працює над новими технологіями. Днями на конференції Code 2019 вона презентувала щорічний звіт про інтернет-тенденції. Саме цей звіт називають найбільш довгоочікуваним для Кремнієвої долини.

Аналітикиня показала слайд-шоу, що складалося з 333 сторінок. У детальному звіті «королева інтернету» і колишня партнерка Kleiner Perkins Caufield & Byers, як пише видання Vox, торкнулася цілого ряду інтернет-тенденцій.

У виданні перечитали звіт і виділили в ньому найголовніше.

Близько 51 відсотків населення світу (3,8 мільярда людей) були користувачами Інтернету в минулому році, порівняно з 49 відсотками (3,6 мільярда) у 2017 році.

Сім із десяти найдорожчих за ринковою капіталізацією компаній світу — це технологічні компанії, з яких лише Berkshire Hathaway, Visa і Johnson & Johnson входять то списку лідерів, хоче не є технологічними. До списку увійшли Microsoft, Amazon, Apple, Alphabet, Berkshire Hathaway, Facebook, Alibaba, Tencent, Visa, Johnson & Johnson.

Електронна торгівля зараз становить 15 відсотків роздрібних продажів. Зростання її темпів сповільнилося на 12,4% у порівнянні з  минулим роком раніше, але зростає, якщо подивитися у розрізі кількох років.

Витрати на рекламу в Інтернеті зросли у США на 22% у 2018 році. Головна частка все ще здійснюється в Google і Facebook, але такі компанії, як Amazon і Twitter, стають для реклами все більш привабливими.

Американці витрачають на читання електронних медіа більше часу, ніж будь-коли: 6,3 годин на день у 2018 році, що на 7 відсотків більше, ніж у попередньому році. Більша частина цього зростання йде від мобільних та інших підключених пристроїв, а час, витрачений на комп'ютером, знижується. Люди більше переймаються часом, проведеним в Інтернеті, оскільки більше чверті дорослих жителів США говорять, що сидять «в інтернеті майже постійно».

Фото все частіше стають засобом спілкування людей, оскільки нові технологічні розробки, такі як більш швидкий Wi-Fi і кращі камери на телефонах, заохочують більш зручний прийом зображень. Більше 50 відсотків показів у Twitter тепер включають повідомлення з зображеннями, відео чи іншими мультимедіа.

Кількість інтерактивних геймерів у всьому світі зросла в минулому році на 6 відсотків до 2,4 мільярда людей, оскільки інтерактивні ігри, такі як Fortnite, стають дял ряду людей соціальними медіа і способом спілкування. Кількість людей, які спостерігають за іграми, але не беруть у них участі, також зростає.

З’являється більше можливостей, щоб зробити інтернет безпечним для користувачів. У першому кварталі 87% глобального веб-трафіку було зашифровано, порівняно з 53% три роки тому.

Інтернет все більше стає «вигрібною ямою»: позбавлення від проблемного контенту у великих масштабах ускладнюється, і сама природа інтернет-комунікації дозволяє, навпаки, посилювати цей контент значно більше, ніж раніше. Приміром, 42 відсотки американських підлітків переживали досвід, коли їх ображали у інтернеті, терористи радикалізуються на сайтах, таких як YouTube, а соціальні медіа заохочують політичну поляризацію.

З 25 найбільш дорогих компаній 60% були засновані іммігрантами першого або другого покоління. У минулому році в них працювало 1,9 млн. співробітників. Нові суворіші закони про імміграцію можуть негативно вплинути на індустрію технологій і, можливо, перешкодити наступному «ілону маску» потрапити до США.

Охорона здоров'я має стійку тенденцію до цифровізації. Скоро телемедицини та консультацій онлайн буде ще більше.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Mozilla опублікувала звіт про «стан здоров’я» інтернету.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду