Охорона CNN була змушена вивести радника Трампа зі студії - CBS

Politico

Як повідомляє CBS з посиланням на власні джерела, охороні телеканалу довелося втрутится після того, як Стівен Міллер відмовився піти зі студії добровільно.

Під час інтерв’ю радник почав захищати президента США Дональда Трампа, спростовуючи деякі розповіді з книги журналіста Майкла Волффа «Вогонь і лють: у коридорах Білого дому Трампа». Міллер також звинуватив CNN у створенні «токсичного середовища» й поширенні фейкових новин.

Розмова в студії перейшла на підвищені тони й Джейк Таппер зазначив, що гість не відповідає на поставлені питання й «цікавиться зараз лише одним глядачем». «Ви змарнували досить часу моїх глядачів», - сказав ведучий, після чого камера переключилась на нього, хоча за кадром було чути Стівена Міллера, який продовжував говорити.

Як розповіло джерело CBS, після того, як запис закінчився, пана Міллера кілька разів ввічливо попросили піти зі студії, однак він відмовився, після чого його вивела охорона.  

Коли телепрограма вийшла в ефір, президент Дональд Трамп написав схвальний твіт про свого радника. «Джейка Таппера з фейкового каналу CNN знищили під час інтерв’ю зі Стівеном Міллером. Подивіться на ненависть та несправедливістю цього CNN!» - написав президент.

Телеканал CNN не підтвердив, але й не спростував інформацію щодо інциденту зі Стівеном Міллером. Водночас, представник Білого дому Хоган Гідлі (Hogan Gidley) заявив, що пан Міллер «пішов зі студії з власної волі».

comments powered by Disqus