Netflix відмовився від участі у Каннському кінофестивалі

Daily Ovation

Згідно з ними, змагатися за Золоту пальмову гілку можуть тільки ті стрічки, які перед тим виходили у широкий прокат у Франції. Водночас організатори фестивалю запропонували Netflix показати свої фільми поза конкурсом. Як пише Variety, сервіс відмовився від будь-якої участі в кінофестивалі й припинив спілкуватися з його орагнізаторами.  

Тед Сарандос, який керує контентом на Netflix, заявив, що хоче, аби фільми його компанії були нарівні зі стрічками інших кіновиробників.  «Це вони (фільми Netflix) задали тон. Я не думаю, що нам буде приємно там перебувати. Тьєррі Фремо (директор фестивалю) говорив, що історія Канн й інтернету - дві різні речі. Звичайно, це дві різні речі. Але ми обираємо майбутнє кіно. Якщо Канни вирішили застрягти в історії - нічого страшного», - прокоментував він рішення Netflix. Топ-менеджер також висловив сподівання, що в майбутньому Каннський кінофестиваль перегляне свої правила.

Нагадаємо, наприкінці березня стало відомо, що організатори Каннського кінофестивалю відсторонили від участі всі проекти Netflix. Вони також оголосили про зміни у правилах, які тепер вимагають від онлайн-сервісів випускати свої фільми у прокат в кінотеатрах, перш ніж викладати їх онлайн. В минулому році Netflix показав на Каннському кінофестивалі дві стрічки: «Історія родини Майровіц» та «Окча».

comments powered by Disqus