Кінокритик Ігор Грабович пішов з «Арґументу-кіно» після 12-ти років співпраці

Фото Ганни Грабарської

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. Як він уточнив у коментарі MediaSapiens, це було його особисте рішення.

Ігор Грабович – дослідник кіно, автор численних публікацій, зокрема, стосовно українського кіно усього його періоду. Тексти подано на порталі «Кіно-коло», «Сценарна майстерня». Також кінокритик має авторську сторінку у Facebook «300/300: Триста фільмів за триста днів».

У грудні 2015 року з проекту пішла режисерка Жанна Скора, яка присвятила «Арґументу-кіно» 11 років.

Протягом січня програма не виходила в ефірі.

У коментарі MediaSapiens ведучий програми «Аргумент кіно» Володимир Войтенко сказав: «Жанна пішла через суто виробничі речі. А Ігор сам прийняв таке рішення, ніяких конфліктів у мене з ним не було. Я дуже шкодую, що він пішов».

Як розповів ведучий, у січні програма не виходила через свята. Перший вихід у цьому році заплановано сьомого лютого. «Програма змінить формат, – прокоментував Володимир Войтенко. – Будемо звертати увагу на актуальні події, кінопрокат, новини. А українське кіно як показували, так і показуватимемо».

Започаткований у 1999-му, «Арґумент-кіно» – найтриваліший кінопроект в ефірі центрального українського телеканалу. Виходить у ніч на понеділок о 01:20.

До кінця минулого року до редакції «Арґументу-кіно» входили автор і ведучий Володимир Войтенко, Ігор Грабович, Жанна Скора та оператор Віталій Філіппов.

comments powered by Disqus