Єврокомісія схвалила угоду щодо злиття Disney та телеканалу Fox

Engadget / AP Photo/Richard Drew

Водночас в ЄС висунули певні вимоги. Як пише Engadget, Disney має продати свої частки власності в телеканалах, які компанія контролює в Європейській економічній зоні, зокрема History, Crime & Investigation та Lifetime. Так Єврокомісія хоче усунути можливий конфлікт інтересів. Попередньо Disney вже погодилася з цими умовами.

Переговори про покупку 21st Century Fox тривають вже багато місяців. «Якщо угода буде зрештою закрита, вона сильно змінить медіаландшафт, адже Disney отримає величезні ресурси Fox, включно з франшизами “Аватар” та “Люди X”, які зможуть вийти як на великих екранах, так і на стрімінговому сервісі компанії», — пише видання.

Раніше The Guardian також звертав уагу на важливість цього злиття: «В разі успіху ця угода об’єднає два найвідоміших медіабренди у світі». В минулому році Disney також припинила співпрацю з провайдером інтернет-телебачення Netflix й вирішила запустити власну стрімінгову платформу.

Угоду зі злиття Disney та Fox оцінюють в 71,3 мільярда доларів. Акціонери обох сторін ухвалили процедуру злиття в липні цього року.

 Раніше глядачі помітили в мультфільмі «Сімпсони» за 1998 рік передбачення про злиття Disney та 21st Century Fox. В одному з епізодів популярного мультфільму є кадр, на якому зображено емблему 21st Century Fox з підписом «Підрозділ Walt Disney». 

comments powered by Disqus