У «Резерв+» запустилися онлайн-відстрочки від мобілізації

У «Резерв+» запустилися онлайн-відстрочки від мобілізації

12:07,
9 Листопада 2024
3129

У «Резерв+» запустилися онлайн-відстрочки від мобілізації

12:07,
9 Листопада 2024
3129
У «Резерв+» запустилися онлайн-відстрочки від мобілізації
У «Резерв+» запустилися онлайн-відстрочки від мобілізації
Сервіс доступний для людей з інвалідністю, які мають актуальне пенсійне посвідчення, а також для студентів, аспірантів і докторантів.

У застосунку «Резерв+» запустили відстрочку від мобілізації онлайн. Оновлена версія вже доступна в App Store та Play Market.

Про це повідомили в Міноборони України.

Зазначається, що це значно спрощує процедуру, оскільки громадянам більше не доведеться стояти в чергах чи збирати документи для подовження відстрочки кожні три місяці.

«Запуск онлайн-відстрочок розвантажить працівників територіальних центрів комплектування (ТЦК) і надасть військовозобов’язаним зручний інструмент для вирішення питань за кілька хвилин через смартфон», — зазначила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

Наразі сервіс доступний для людей з інвалідністю, які мають актуальне пенсійне посвідчення, а також для студентів, аспірантів і докторантів, які здобувають освіту послідовно (наприклад, після бакалавра продовжують навчання в магістратурі). У майбутньому планують додати можливість онлайн-відстрочки для багатодітних батьків, які мають трьох і більше неповнолітніх дітей.

Система працює так: користувач має авторизуватися в «Резерв+», надіслати запит, і якщо дані відповідають критеріям, відстрочка автоматично відображатиметься в електронному військовому документі.

«Ці цифрові послуги демонструють силу співпраці з Міністерством оборони, ЄС та іншими партнерами. Ми пишаємося можливістю підтримати цифрову трансформацію, яка впливає на менеджмент армії та життя українців», — сказав голова Академії електронного урядування Ханнес Асток.

Міноборони планує поступово розширювати категорії громадян, які зможуть скористатися цією послугою, та працює над інтеграцією даних з різних відомств. Запуск сервісу здійснено за підтримки ЄС у межах проєкту DT4UA, впровадженого Академією електронного управління з Естонії та Офісом ефективного регулювання BRDO.

Нагадаємо, бета-тестування цієї послуги Міноборони запустило 1 листопада. 

Фото: Міноборони України

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду