ПЦУ запустила мобільний додаток «Моя Церква»

ПЦУ запустила мобільний додаток «Моя Церква»

16:10,
15 Вересня 2021
1816

ПЦУ запустила мобільний додаток «Моя Церква»

16:10,
15 Вересня 2021
1816
ПЦУ запустила мобільний додаток «Моя Церква»
ПЦУ запустила мобільний додаток «Моя Церква»
Автори:
ПЦУ також анонсувала документальний серіал про храми, який покажуть у Facebook та YouTube.

Православна церква України 15 вересня запустила мобільний додаток «Моя Церква».

У застосунку п’ять розділів:

  1. Новини.
  2. Молитви – щоденні ранкові та вечірні молитви, які можна перелистувати, як в книзі.
  3. Календар, у якому відображені церковні свята чи важливої події, а про найбільші свята застосунок нагадуватиме через пуш-повідомлення. Розділ працює офлайн.
  4. Карта храмів ПЦУ – організована на основі карт Google, що дозволяють бачити найближчі храми та шукати їх за назвою чи населеним пунктом. У додатку є інформація про розташування, розклад богослужінь, храмове свято та контакти кожного храму, а також розширена інформація про кафедральні храми ПЦУ. Нині база даних налічує понад 4 500 храмів ПЦУ.
  5. Особистий кабінет – дозволяє пріоретизувати інформацію, обравши стартовий екран; отримувати нагадування про важливі події в парафії чи церкви; є можливість онлайн-чату зі священником.

Додаток доступний у Google Play та Аpp Store.

«Це перший застосунок ПЦУ, що об’єднує одразу кілька різнопланових тем, та на основі якого церква в майбутньому планує розвивати свою присутність в цифровому просторі. Перший реліз застосунку для нас носить, зокрема, тестовий характер, ми прагнемо почути вірних, яку інформацію про церкву та від церкви вони хотіли б мати в своєму смартфоні. Вже сьогодні для наступного релізу ми плануємо втілити більше можливостей, в першу чергу, духовної підтримки, доповнення календаря проповідями Блаженнійшого Митрополита Епіфанія та цікавою інформацією з історії свят. Карта – як живий організм, буде постійно оновлюватися та доповнюватися», – сказав архієпископ Євстратій.

Крім того, ПЦУ 15 вересня презентувала документальний серіал про храми, який у вересні покажуть у соціальних мережах Facebook та YouTube.

Нагадаємо, про запуск додатку «Моя церква» говорили ще в січні 2020 року

Православну церкву України було створено на об’єднавчому соборі 15 грудня 2018 року. У створенні ПЦУ взяли участь усі архієреї Української православної церкви Київського патріархату та Української автокефальної православної церкви, а також два архієреї Української православної церкви Московського патріархату. 5 січня 2019-го Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію ПЦУ, а наступного дня вручив його предстоятелю ПЦУ митрополиту Епіфанію у Стамбулі.

Фото: Моя Церква, ПЦУ

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду