Google разом з Міндовкілля оцифрували 10 національних парків України
Google разом з Міндовкілля оцифрували 10 національних парків України
Міндовкілля та Google Україна у рамках спільного проєкту створили віртуальні туристичні маршрути та панорами ще для 10 національних природних парків України.
Як зазначають на сайті міністерства, відтепер у будь-який час можна здійснити віртуальну мандрівку екологічними стежками, річковими маршрутами, відвідати Скелі Довбуша чи Мертве озеро, Джерело Бук чи Маєток Святого Миколая.
«Ми йдемо в ногу з часом. Оцифровані національні парки, це не лише нові можливості для розвитку природоохоронної сфери. Передусім, це популяризація захоплюючих українських краєвидів далеко за її межами. Це ще один спосіб продемонструвати, що Україна дивовижна і нею варто подорожувати», - зазначив міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський.
Національний природний парк «Вижницький»
Національний природний парк «Ужанський»
Національний природний парк «Гуцульщина»
Музей «Бджільництво Гуцульщини»
Національний природний парк «Сколівські Бескиди»
Національний природний парк «Зачарований край»
Національний природний парк «Черемоський»
Церква Святого Івана Хрестителя
Національний природний парк «Верховинський»
Національний природний парк «Карпатський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Екологічна стежка від Волині до Поділля
Національний природний парк «Кременецькі гори»
Раніше, у липні 2020 року, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України за підтримки Google Україна оцифровували шість національних парків. Серед них - «Голосіївський», «Нижньодністровський», «Нижньодніпровський», «Мезинський», «Гетьманський», «Нижньосульський».
У Міндовкілля сподіваються, що проєкт підвищить присутність національних парків України в глобальній інформаційній системі Google Карт, надаючи нові можливості туристичній та природоохоронній сферам України.
Фото: Google