ІМП спільно з Головою НТКУ та медіа експертами обговорили проблеми створення суспільного мовлення

00:00,
5 Травня 2014
450

ІМП спільно з Головою НТКУ та медіа експертами обговорили проблеми створення суспільного мовлення

00:00,
5 Травня 2014
450
ІМП спільно з Головою НТКУ та медіа експертами обговорили проблеми створення суспільного мовлення
Інститут Медіа Права 28 квітня провів робочу зустріч з Головою НТКУ Зурабом Аласанією, під час якої були розглянуті практичні механізми імплементації нещодавно прийнятого Верховною Радою України Закону «Про суспільне телебачення та радіомовлення України», який передбачає створення суспільного мовлення на базі державних телерадіокомпаній. В обговоренні також взяли участь юристи, представники громадських та журналістських організацій. 

В ході дискусії експерти проаналізували організаційно-правові форми, в яких зможе функціонувати Національна суспільна телерадіокомпанія та порядок її створення, окреслили основні труднощі, що можуть виникнути в процесі реорганізації державних мовників, а також розглянули питання фінансування суспільного мовлення.

Учасники дискусії відзначили, що попри важливість та необхідність прийняття, Закон «Про суспільне телебачення та радіомовлення України» містить численні недоліки, що потребують активної  участі юристів, представників влади та громадськості в подальшому вдосконаленні механізмів перетворення державного мовлення в суспільне.

З цією метою, як зазначено на сайті ІМП, Інститут Медіа Права і далі продовжуватиме свою співпрацю з НТКУ та ініціюватиме експертні обговорення з пошуку найефективніших шляхів створення в Україні суспільного мовлення, яке відповідатиме європейським стандартам та вимогам демократичного суспільства. 

Джерело: Інститут Медіа Права

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
thekievtimes.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду