Віце-президент ЄМС: суспільні медіа важливі як ніколи

00:00,
28 Листопада 2011
460

Віце-президент ЄМС: суспільні медіа важливі як ніколи

00:00,
28 Листопада 2011
460
Віце-президент ЄМС: суспільні медіа важливі як ніколи
Віце-президент Європейського мовного союзу відзначив, що сьогодні, коли Європа переходить з аналогового мовлення на цифрове, суспільні медіа важливі як ніколи.

«Зі зростанням кількості телеканалів та інших інформаційних платформ часто сумнівного змісту, серед яких блоги, соціальні мережі, Twitter тощо, робота суспільних мовників як перевірених фільтрів інформації має життєво важливе значення», – сказав Клаудіо Капон (Claudio Cappon)  під час конференції «Свобода ЗМІ в ЄС та сусідніх країнах», яка проходила 24–25 листопада у Кракові. «Вони служать постачальниками якісного контенту  всім громадянам, а не тільки тим, хто може дозволити собі платні послуги преміум-класу».

Він сказав, що грошові витрати на суспільні ЗМІ варто розглядати як інвестиції. Робота мовника, що отримує необхідне фінансування, дуже позитивно впливає на економіку країн. Яскравим прикладом є ВВС, що отримує надходження від абонентської плати і є провідним гравцем на ринку медіа.

Віце-президент ЄМС також зазначив, що бажання багатьох сусідніх країн Європейського союзу стати членами ЄС дає важелі для просування  ґрунтовних та докорінних реформ в сфері суспільного мовлення в країнах-кандидатах. Він привітав те, що в цьогорічній Стратегії розширення ЄС на 2011–2012 роки, схваленій Єврокомісією 12 жовтня 2011 року, незалежність та стабільність суспільного мовлення є одним з вирішальних індикаторів в процедурі загальної оцінки кандидатів на вступ до ЄС.

Програма конференції >>

Повний текст доповіді>>


 

Джерело European Broadcasting Union

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
EECS
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду