Громадське радіо запрошує прочитати Угоду про Асоціацію між Україною та ЄС

00:00,
30 Жовтня 2013
617

Громадське радіо запрошує прочитати Угоду про Асоціацію між Україною та ЄС

00:00,
30 Жовтня 2013
617
Громадське радіо запрошує прочитати Угоду про Асоціацію між Україною та ЄС
За місяць до Саміту у Вільнюсі «Громадське радіо» представило перший випуск зі спеціального циклу програм під назвою «Читаємо Угоду про Асоціацію».

В першому випуску ведуча Наталя Соколенко читає й обговорює Угоду разом із експертом з питань євроінтеграції Тарасом Качкою, який був учасником делегації України на перемовинах з Європейським Союзом.

Мета цих програм – з'ясувати та донести до слухачів, що насправді написано в Угоді, адже, як зазначає редакція ГР, «за політичними дискусіями, піаром і контр-піаром людині важко зрозуміти, про що там власне йдеться: про економіку, культуру, законодавство чи одностатеві шлюби».

«Угода – це документ на 2000 сторінок. У багатьох з нас часу на такий масив просто нема. До того ж, це – не роман про кохання чи детектив – документ написано б'юрократичною мовою, з безліччю спеціяльних термінів, таблиць тощо. Але цей документ, у разі підписання, має стати дороговказом для влади, але передовсим – для нас, громадян, для суспільства. Це ми маємо контролювати її виконання, вимагати від влади якнайшвидшого впровадження прогресивних норм Угоди. Угода – це предмет нескінчених спекуляцій. Найбрехливіша – одностатеві шлюби, що їх, нібито, зобов'язує реєструвати в Україні ця Угода. Є ще побрехеньки про неминучий стрибок цін, про те, що Угода – це могильник українського автопрому», пише у своєму блозі на «Українській правді» Наталя Соколенко.

Подкаст програми доступний на сайті «Громадського радіо» та на SoundCloud.

Джерело: Громадське радіо

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com/hromadske.radio
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду