Як відреагувала британська преса на призначення нового директора ВВС

00:00,
10 Липня 2012
460

Як відреагувала британська преса на призначення нового директора ВВС

00:00,
10 Липня 2012
460
Як відреагувала британська преса на призначення нового директора ВВС
The Daily Telegraph, The Times, The Independent, The Guardian та Daily Mail висловили свої думки щодо майбутнього ВВС та ролі Джорджа Ентвістла (George Entwhistle) у ньому. 

The Daily Telegraph:

«Для ВВС настав час змін. Вони скоріше за все будуть змушені замінити механізм ліцензійного збору на спосіб надходження коштів через індивідуальну передплату. Це дозволить дещо вирівняти позицію мовника на медіа-ринку. Адже в наш мультимедійний час умови для корпорацій, що й досі використовують схему плати за ліцензію, ставатимуть дедалі складнішими. Якщо новий директор вчасно відреагує на цю тенденцію, ВВС зможе отримати контроль над великою медіа-імперією».

The Times:

«Призначення Ентвістла можна назвати безпечним вибором. Судячи з усього, він є досить скромною людиною, яка займає відверто нескромну посаду. Сьогодні він заробляє більше, ніж прем’єр-міністр країни, і це створює певні проблеми, здебільшого для інших британських ЗМІ. Річ у тім, що ВВС фактично «придушує», обмежує розвиток не тільки своїх конкурентів, а й індустрії в цілому – ця корпорація є занадто великою. Отже, Ентвістл має зробити так, щоб ВВС могла доповнювати систему ЗМІ, яка існує зараз, без уповільнення процесу її еволюції».

The Independent:

«Призначення на посаду генерального директора ВВС людини, яка, працюючи у внутрішній структурі корпорації, ніколи не була підзвітною зовнішньо, є не зовсім зрозумілим. Скоріше за все він проявив себе якнайкраще. Крім того, в його професійній біографії є всі потрібні «галочки». Але чи є Ентвістл справжнім лідером? І чи не отримав він роботу лише через прихильність Лорда Паттена (Lord Patten), голови управлінського відділення BBC Trust? Хай там як, проте було б чудово, якби Ентвістл виявився саме тим, хто сьогодні потрібен ВВС».

The Guardian:

«Призначення Ентвістла може стати найсміливішою спробою відродити «райтівські часи» (Барон Райт, британський держслужбовець і перший генеральний директор ВВС (1889–1971). Два найголовніших завдання, що зараз стоять перед ним, – це відновлення морального духу персоналу та вирішення проблеми з ліцензійним збором. Ліцензію на перегляд програм сьогодні взагалі важко продати. Але новий лідер збирається вирішити цю проблему».

Daily Mail:

«Новим директором була призначена людина, яка побудувала свою кар’єру на «сильній журналістиці». Ми зичимо Джорджу Ентвістлу  удачі на новій посаді. Адже вона йому неодмінно знадобиться».

Джерело: The Guardian

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
thesun
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду