У список кандидатів на посаду директора СМ Тайваню потрапили письменник, художник та навіть рок-співак

00:00,
9 Серпня 2012
628

У список кандидатів на посаду директора СМ Тайваню потрапили письменник, художник та навіть рок-співак

00:00,
9 Серпня 2012
628
У список кандидатів на посаду директора СМ Тайваню потрапили письменник, художник та навіть рок-співак
Після багатьох дискусій Міністерство культури Тайваню представило список з 19 кандидатів на посаду директора корпорації суспільного телебачення.

Кандидатів було обрано серед провідних діячів у галузі мистецтва, комунікацій, науки, аудіо- та відео-виробництва. Лише працівники таких сфер можуть претендувати на цю керівну посаду в країні.

Визначення кандидатів довго затягувалося через наявність суперечок з приводу їхньої репутації та професіоналізму. Початковий список був оголошений ще 11 липня, але після цього керівний орган СМ відхилив кандидатури десяти номінантів.

Зараз же серед інших у кінцевому списку опинилися: письменник, директор інституту, художник, музикальний продюсер, два професори у галузі гуманітарних наук, редактор та навіть рок-співак.

Міністр культкри Лун Ін-Тай наголосив на тому, що кандидатів було багато, і в деяких випадках вибір виявився доволі складним. За його словами, необхідною характеристикою нового директора повинні бути високоморальність та професіоналізм, а ці критерії є не в кожного.

У відповідь на доволі актуальне питання про те, як до списку потрапив рок-співак, лідер місцевого гурту Mayday, міністр культури каже, що якраз цей кандидат відповідає усім потрібним критеріям.

Фото: epochtimes.com

Після попереднього узгодження список направили на затвердження у відповідні органи. Про те, хто стане директором корпорації суспільного мовлення Тайваню стане відомо після 20 серпня.  

Джерело: The China Post

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
china-screen-news
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду