Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
ВВС розповіла, як стати Нобелевським лауреатом
Щоб вивести секретну формулу аналітики ВВС спиралися на статистичні дані статевовікових, демографічних та інших характеристик попередніх лауреатів Нобелевської премії.
У підсумку з’ясувалося: щоб отримати медаль Нобеля потрібно бути одруженим 61-річним жителем Сполучених Штатів Америки, святкувати свій День народження навесні, закінчити чи не найпрестижніший у світі Гарвардський університет, не носити окулярів для корекції вад зору і не забуває вчасно голитися.
Відомі на сьогодні лауреати Нобелівської премії 2012 року:
Браян Кобілка (США), лауреат Нобелівської премії з хімії за 2012 рік за дослідження рецепторів-ГТФаз. Професор Стенфордського університету. 57 років. Одружений.
Роберт Лефковіц (США), лауреат Нобелівської премії з хімії за 2012 рік за дослідження рецепторів-ГТФаз. Професор Дюкського університету. 69 років. Двічі одружений.
Сін'я Яманака (Японія), лауреат Нобелівської премії з фізіології та медицини 2012 року за праці в галузі біології розвитку та отримання індукованих стовбурових клітин. Професор Інституту передових медичних наук в Університеті Кіото. 50 років.
Сер Джон Гердон (Великобритания), лауреат нобелівської премії з медицини за 2012 рік за праці в галузі біології розвитку та отримання індукованих стовбурових клітин. Професор Кембриджського університету. 79 років.
Девід Вайнленд (США), лауреат нобелівської премії з фізики 2012 року за створення проривних технологій маніпулювання квантовими системами. Професор Університету штату Колорадо. 68 років. Одружений.
Серж Арош (Франція), лауреат нобелівської премії з фізики 2012 року створення проривних технологій маніпулювання квантовими системами. Професор Колеж де Франс. 68 років. Одружений.
Джерело: BBC