Запустився сайт Суспільного телебачення Росії

00:00,
13 Листопада 2012
464

Запустився сайт Суспільного телебачення Росії

00:00,
13 Листопада 2012
464
Запустився сайт Суспільного телебачення Росії
Офіційний сайт Суспільного телебачення Росії почав свою роботу за адресою ptvr.ru. Наразі він працює у тестовому режимі, постійну же версію буде запущено пізніше. 

На сайті є інформація про керівництво каналу, а також про склад Наглядової і Громадської ради. Крім того, на інтернет-сторінці каналу зазначені його цілі і завдання, програмна політика та історія створення. Також на сайті є розділ «Робіть ТВ разом з нами», в якому всім охочим пропонують надсилати свої ідеї з приводу майбутнього телеканалу. Також у ньому розміщені актуальні вакансії.

На порталі опубліковані статті і відеопередачі про улаштування і проблеми суспільного телебачення. Проводиться і опитування користувачів на тему «Що ви хочете бачити на Суспільному телебаченні Росії?».

Як повідомляють «Известия» з посиланням на студію «25-й кадр», що запустила цю сторінку в мережі Інтернет, актуальний сайт є тестовим. Постійна версія буде запущена пізніше, можливо, на іншому доменному імені.

Сам канал почне мовлення в Інтернеті в січні 2013 року. Судячи з лічильника, розміщеного на сайті, в ефір телеканал вийде, як і планувалося, 19 травня наступного року.

Джерело: Известия

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ptvr.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду