Суспільне телебачення Росії оголосило конкурс на найкращий логотип

00:00,
26 Грудня 2012
617

Суспільне телебачення Росії оголосило конкурс на найкращий логотип

00:00,
26 Грудня 2012
617
Суспільне телебачення Росії оголосило конкурс на найкращий логотип
СТР наразі шукає собі логотип. У зв’язку з цим суспільний мовник голосив конкурс на його створення серед своїх майбутніх глядачів. 

На сайті Суспільного телебачення Росії зазначено, що запропонувати свій варіант логотипу зможуть майбутні глядачі – як професійні дизайнери, так і люди з «натхненням».

Телеканал обіцяє опублікувати роботи і провести загальне відкрите голосування. З автором найкращого логотипу суспільний мовник укладе авторський договір і виплатить йому винагороду «за всіма правилами».

Перші варіанти логотипу вже розміщені у Facebook. Але зараз конкурсних робіт поки що небагато.

Нагадаємо, що Суспільне ТБ у Росії було створене за ініціативою Дмитра Медведєва, а старт його мовлення призначений на травень 2013 року.

Джерело: Общественное телевидение России

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
otr-online
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду